FEL_top foto oi orez2

Přijdou ti některé studijní osnovy jako pěkná nuda? Chceš studovat něco víc zábavného a současného? Potom jsou nové studijní obory na Otevřené informatice přesně pro tebe!

Na programu Otevřená informatika na Fakultě elektrotechnické ČVUT se nové studijní obory neotevírají jen tak. Jejich náplň reaguje na to, po čem je ve společnosti poptávka a co bude studenty motivovat a bavit. A přesně takové jsou i dva nové přírůstky, na které můžeš nastoupit už letos na podzim.

První z nich, obor Počítačové hry a grafika, je jasná volba pro všechny, kdo si rádi hrajou a chtěli by se podílet na vývoji nových počítačových her. Po jeho absolvování budeš kromě samotného vývoje počítačových her umět také programovat grafiku, umělou inteligenci, vytvářet 2D i 3D grafický obsah a implementovat různá uživatelská rozhraní.

Ani druhý otevíraný obor není o nic méně zajímavý, je jím totiž stále se rozvíjející Internet věcí (Internet of Things). Na něm se dozvíš vše o navrhování a implementaci vestavných zařízení a algoritmů pro interakci s okolím v reálném čase. Dostane se také na mikroprocesory a výměnu dat prostřednictvím komunikačních sítí.

Více o nových oborech i o tom, jak se na ně přihlásit, hledej přímo na webu Otevřené Informatiky na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze.

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon