Foto2_FBMI_20160205_013_CVUT-VIC-Ryszawy

Výběr té nejlepší vysoké školy a podávání přihlášek jde do finiše. Jestli ale stále dumáš kam jít, zauvažuj o oboru Informační a komunikační technologie v lékařství, který se nově otevírá na Fakultě biomedicínského inženýrství ČVUT. Nabízí totiž skvělou příležitost získat vzdělání v oblastech, o které je obrovský zájem zaměstnavatelů.

Při výběru vysoké školy je dobré, se kromě tvého nadání a koníčků zamyslet i nad tím, o co je na trhu práce největší zájem. Můžeš si tak celkem snadno zajistit bezstarostnou budoucnost. Aktuálně je největší zájem o technické obory, zejména IT, strojírenství či elektrotechniku, ale také o lékařství a pedagogiku. A přesně takový je nový bakalářský obor Informační a komunikační technologie v lékařství (ICTM), který se začne vyučovat na Fakultě biomedicínského inženýrství (FBMI) ČVUT.

Během jeho studia se seznámíš s širokou a perspektivní oblastí informačních a komunikačních technologií, zaměřených na atraktivní oblast medicíny a po celou dobu si budeš ověřovat teoreticky získané poznatky prostřednictvím reálných úkolů pod individuálním vedením zkušených pracovníků z FBMI, lékařských fakult i firemní praxe. Navíc budeš student Fakulty biomedicínského inženýrství ČVUT, která je proslulá svým přívětivým a otevřeným přístupem ke klukům i holkám.

Získat však můžeš ještě něco. Speciální stipendium, v hodnotě 30 000 Kč. Pravidla jsou jednoduchá, stačí si podat přihlášku na ICTM a účast v soutěži o stipendium máš v kapse. Tak už na nic nečekej, mrkni na web www.studuj-ictm.cz a podej si přihlášku. Jako „malý“ bonus, se přihlášením zařadíš do slosování o 30 000 Kč.

Přilepšit si můžeš i následující roky, když dosáhneš na některé z prospěchových stipendií, které fakulta pravidelně vypisuje.

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon