FJFI_Týden vědy na jaderce

Pokud tě baví věda a speciálně pak matematika, fyzika, informatika nebo chemie, určitě nesmíš chybět na letošním Týdnu vědy na Jaderce, který se koná 19. – 24. června 2016. Poznáš nové kamarády, dozvíš se plno zajímavých věcí a zažiješ týden, na který jen tak nezapomeneš.

Připraveno je šest dní plných exkurzí, experimentů, zajímavých přednášek i společenských akcí. Setkáš se s představiteli české vědy, navštívíš vrcholná badatelská pracoviště a vyzkoušíš si práci na vlastních miniprojektech.

Připraveny jsou přednášky z oblasti jaderné fyziky, biologie či chemie, exkurze do více než desítky vědeckých pracovišť včetně tokamaku Golem a Compass, jaderného reaktoru v Řeži u Prahy, Protonového centra nebo hvězdárny v Ondřejově. V rámci vlastních miniprojektů si potom můžeš vybrat z nepřeberného množství témat to, které ti sedne ze všeho nejvíc. Nudit se nebudeš ani večer, kdy je připravený doprovodný program a společenské akce.

Tak už na nic nečekejpřihlas se, dokud je ještě místo. Uzávěrka prvního kola je 3. června 2016. Všechno se pak rozjede 19. června a potrvá až do 24. června 2016. Bližší informace, podrobný program i fotky a zážitky z předchozích ročníků najdeš na webu tydenvedy.fjfi.cvut.cz.

 

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon