20151210_051_CVUT-VIC-Ryszawy

Uvažuješ o studiu techniky, ale zatím netušíš, co od toho čekat? Tak proč si to nezkusit už během střední? Díky Junior Tech University máš totiž unikátní šanci zažít tři měsíce v kůži studenta ČVUT!

Hned na začátku ti vytipujeme vhodného mentora, který se ti bude od září 2016 individuálně věnovat, zajišťovat fakultní exkurze, ukáže ti spoustu zajímavostí na jednotlivých katedrách a ústavech a v neposlední řadě tě důkladně seznámí s vysokoškolským prostředím, studijními programy a obory. Podle toho, co tě bude nejvíce zajímat, ti pak může tvůj mentor zadat téma malého projektu s konkrétními cíli a úkoly. Každopádně se nemusíš bát, že na to budeš sám/a. Mentor tvou práci povede a bude ti radit, pomáhat a věnovat se ti, jak budeš potřebovat. Vše potom vyvrcholí na prosincovém společném setkání studentů a mentorů na půdě ČVUT, kde obdržíš certifikát o absolvování Junior Tech University.

Pokud tedy studuješ střední, nejlépe 3. ročník, na nic nečekej, jdi na web www.juniortechuniversity.cz, přečti si bližší informace a podej přihlášku. Nejlépe hned, nejpozději do 21. srpna 2016.

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon