FEL obor

Program se jmenuje Elektrotechnika, elektronika a komunikační technika a hlásit se na něj můžeš právě teď.

Skloubit studium a zaměstnání není vždy jednoduché. Fakulta elektrotechnická ČVUT v Praze však přichází se zbrusu novým bakalářským programem, který toto skutečně umožnuje.

V průběhu dvou let získáte vyvážené základní teoretické a praktické znalosti v oblastech elektroniky, telekomunikací, sdělovací a audiovizuální techniky a silnoproudé elektrotechniky v kombinaci s ekonomicko-manažerskými znalostmi.

Náplň vyučovaných předmětů není poskládána jen tak náhodně. Přesně reaguje na potřeby a požadavky v současné praxi. Na tvorbě programu se podíleli přední odborníci z oblasti elektrotechniky, elektroniky a komunikační techniky. Po jeho absolvování o vás bude zájem při vývoji, výrobě, provozu, údržbě technologií, a budete schopni řídit sofistikované výrobní procesy, implementovat nové materiály a mít osvojené stále rostoucí požadavky na ekologické parametry procesů a výrobků.

Výuka bude zajišťována formou celodenních konzultačních bloků, konajících se jednou za dva týdny, aby Vás časově moc neomezovala. Pro odborné předměty budou navíc připraveny audiovizuální materiály usnadňující vlastní studium a efektivnější vnímání odborných znalostí.

Více informací a elektronickou přihlášku najdete zde na webu fakulty.

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon