foto_FIT3

Ať už se rozhoduješ kam po maturitě, nebo si chceš jen prohlédnout moderní laboratoře a vyzkoušet nejnovější experimenty, přijď se podívat ještě letos na ČVUT v Praze. V průběhu listopadu a prosince se totiž otevřou všechny brány.  Na vlastní oči tak uvidíš, jak vypadají učebny, posluchárny a laboratoře, co se kde řeší za projekty a co všechno můžeš při studiu na ČVUT očekávat.

Fakulta strojní ČVUT

Na Fakultě strojní se uskuteční Den otevřených dveří postupně na dvou místech, nejdřív ve středu 9. listopadu 2016 od 8.00 hod. na adrese Technická 4, Praha 6 a následně ve čtvrtek 10. listopadu 2016 od 8.30 hod. na Karlově náměstí 13, Praha 2. Čeká tě prezentace fakulty i jednotlivých ústavů a připravena je také prohlídka specializovaných pracovišť. Více informací najdeš přímo na webu.

Fakulta architektury ČVUT             

Fakulta architektury naplánovala Den otevřených dveří také na středu 9. listopadu 2016 od 9.00 do 13.00 hod. v Nové budově ČVUT, Thákurova 9, Praha 6. Mají pro tebe připravené informace o studijních oborech a přijímacím řízení. V sobotu 19. listopadu 2016 se můžeš zúčastnit celodenního workshopu, zaměřeného na přijímací zkoušky, a otestovat si své znalosti a schopnosti. Aktuální informace najdeš na webu fakulty.

Masarykův ústav vyšších studií ČVUT

Ve čtvrtek 24. listopadu 2016 můžeš od 9.00 hod. navštívit Masarykáč a to přímo v sídle, na adrese Kolejní 2637/2a, Praha 6. Zúčastnit se můžeš řady zajímavých přednášek a prezentací. Podrobnější informace o tomto Dnu otevřených dveří najdeš na webu Masarykova ústavu vyšších studií.

Fakulta elektrotechnická ČVUT

Na Fakultě elektrotechnické bude probíhat Den otevřených dveří paralelně na dvou místech. Bude to v Dejvicích, Technická 2, Praha 6 a na Karlově náměstí 13, Praha 2. Vše přesně odstartuje 25. listopadu 2016 v 8:30 hod. Těšit se můžeš na prohlídky mnoha zajímavých pracovišť a laboratoří i na podrobné představení všech studijních programů.

Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT

V pátek 25. listopadu 2016 má připravený Den otevřených dveří také Fakulta biomedicínského inženýrství a to od 11.00 do 15.00 hod. na adrese nám. Sítná 3105, Kladno. V průběhu tohoto dne tě čeká, kromě informací o škole, také akce nazvaná „Jednodenní studium“, při které si vyzkoušíš na vlastní kůži život studenta na FBMI. Podrobné informace jsou zde.

Fakulta dopravní ČVUT

Svou budovu na adrese Horská 3, Praha 2, otevře Dopravka v pátek 25. listopadu 2016 od 9.00 do 14.00 hod. Čekají tě komentované prohlídky napříč fakultou, skvělá chillout zóna a další zajímavosti.  Aktuální informace najdeš včas na webu.

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT

Den otevřených dveří na Jaderce se bude konat v úterý 29. listopadu 2016 od 9:00 do 15:00 hod. Hlavní program je na Břehové 7, Praha 1, kde jsou přichystány interaktivní expozice, krátké přednášky, setkání se studenty, hlavní povídání o studiu a mnoho dalšího. Kromě toho je možné zamířit i do laboratoří na Trojanově 13, Praha 2 nebo V Holešovičkách 2, Praha 8. Kompletní informace hledej na webu.

Fakulta stavební ČVUT

Fakulta stavební pořádá Den otevřených dveří ve středu 30. listopadu 2016 od 9.30 hod. na adrese Thákurova 7, Praha 6. Postupně se dozvíš základní informace o studiu a uplatnění absolventů, navštívíš vybrané laboratoře a učebny. V moderním Ateliéru D se představí všechny bakalářské studijní obory, promluvíš si se studenty a pedagogy. Podrobný harmonogram najdeš zde.

Fakulta informačních technologií ČVUT

Fakulta informačních technologií se představí v Nové budově ČVUT na adrese Thákurova 9, Praha 6 v pátek 16. prosince 2016. Dozvíš se vše o jednotlivých oborech, které zde můžeš studovat, v laboratořích si aktivně vyzkoušíš řešení reálných témat a současní studenti ti zprostředkují zážitky ze studentského života na ČVUT. Aktuální informace hledej na webu Fakulty informačních technologií.

 

 

 

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon