3 - 747-8 Wing Sets in the 747 Factory in Everett
K64744

„Co je nového v oblasti letectví a kosmonautiky?“ resp. „What’s New in AEROSPACE?“ je otázka, na kterou hledá odpověď stejnojmenná studentská konference zaměřená na vědecko-výzkumné aktivity v těchto oblastech na ČVUT v Praze. Je to unikátní příležitost, jak se dozvědět nejnovější informace o letectví a kosmonautice, seznámit se s předními odborníky v oboru a vybrat si studijní zaměření, které tě bude skutečně bavit.  Na ČVUT se totiž můžeš letectví a kosmonautice věnovat hned na třech fakultách, Fakultě elektrotechnické, Fakultě strojní a Fakultě dopravní.

Během dvou dnů se dozvíš to podstatné, čím se vědci a studenti na jednotlivých fakultách zabývají. A to jak formou posterů, tak během poutavých přednášek. První den konference 29. listopadu 2016 proběhne prezentace vědecko-výzkumných skupin na ČVUT, doplněná o zajímavosti z oblasti bezpilotních prostředků a jejich provozu.

Druhý den konference 30. listopadu 2016 se pak můžeš těšit na samotný vrchol, kterým jsou přednášky na zajímavá témata o aktuálním vývoji v oblasti letectví a kosmonautiky, případně co bylo, je a bude. Zajímavostí bude i setkání s pilotem nadzvukového letadla a možnosti si s ním pohovořit jaké to je.

Celá akce se odehraje 29. – 30. listopadu 2016 v kongresovém centrum Masarykovy koleje ČVUT na adrese Thákurova 1, Praha 6. Podrobný program si můžeš prohlédnout zde. A to nejlepší na závěr. Vstup na celou akci je úplně zdarma!

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon