foto_DOD_FS_DSC_0133

Stále ještě váháš kam po maturitě? Hned v lednu a únoru 2017, můžeš navštívit některou z fakult ČVUT a ulehčit si tak rozhodování. Nejlépe tak poznáš, jak vypadají laboratoře a posluchárny, co se kde řeší za projekty a co se dá během studia poznat a zažít. K nezaplacení jsou také „inside“ info od současných studentů, kteří ti poradí, jak se na co připravit a co můžeš u přijímaček a během studia čekat.

Fakulta elektrotechnická ČVUT

Na Fakultě elektrotechnické probíhá Den otevřených dveří paralelně na dvou místech – v Dejvicích, Technická 2, Praha 6 a na Karlově náměstí 13, Praha 2. Vše odstartuje v pátek 20. ledna 2017 v 8:30 hod. Těšit se můžeš na prohlídky mnoha zajímavých pracovišť a laboratoří i na podrobné představení všech studijních programů.

Fakulta stavební ČVUT

Fakulta stavební své dveře otevře v pátek 27. ledna 2017 v 9:30 hod. Přijď na adresu Thákurova 7, Praha 6 a postupně se dozvíš základní informace o studiu, představí se ti jednotlivé studijní obory a budeš moci navštívit zajímavé laboratoře a učebny. Nakonec se v Ateliéru De budeš moci seznámit se studenty, pedagogy a absolventy fakulty.

Fakulta strojní ČVUT

Na Fakultě strojní se uskuteční Den otevřených dveří ve středu 1. února 2017 od 8:30 hod. Čeká tě prezentace fakulty a prohlídka specializovaných pracovišť. Dozvíš se vše o oborech, které zde můžeš studovat a budeš si moci popovídat s proděkanem pro pedagogiku nebo s našimi studenty. Těšíme se na tebe!

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT

Den otevřených dveří na Jaderce se bude konat ve středu 1. února 2017 od 9:00 do 15:00 hod. Hlavní program je na Břehové 7, Praha 1, kde jsou přichystány interaktivní expozice, krátké přednášky, hlavní povídání o studiu a mnoho dalšího. Kromě toho je možné zamířit i do laboratoří v Trojanově 13, Praha 2 nebo V Holešovičkách 2 na Praze 8. Kompletní informace jsou zveřejněny na webu fakulty.

Ve středu 1. února 2017 se také otevře pro zájemce  o studium detašované pracoviště fakulty v Děčíně (Pohraniční 1, Děčín). I zde dostaneš informace o možnostech studia a budeš si moci prohlédnout učebny, laboratoře a studovny.

Fakulta informačních technologií ČVUT

Fakulta informačních technologií se představí v Nové budově ČVUT, Thákurova 9, Praha 6 na Dni otevřených dveří v pátek 3. února 2017. Dozvíš se vše o oborech, které zde můžeš studovat a na praktických ukázkách uvidíš nebo si i vyzkoušíš, co tě v nich čeká. Můžeš se těšit i na humanoidního robota, obrazovku s úhlopříčkou 6 m a rozlišením 8K+, bezpečnost čipových karet a další interaktivní laboratoře.

Fakulta dopravní ČVUT

Své budovy v Horské 3, Praha 2 a Konviktské 20 na Praze 1 otevře Dopravka v pátek 10. února 2017 od 9:00 do 14:00 hod. Čekají tě komentované prohlídky napříč fakultou, chillout zóna a další zajímavosti.

Podobně jako Jaderka má i Dopravka své další pracoviště v Děčíně (Pohraniční 1, Děčín), které můžeš navštívit ve středu 1. února 2017. Aktuální informace najdeš včas na webu.

Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT

V pátek 17. února 2017 má připravený Den otevřených dveří také Fakulta biomedicínského inženýrství a to od 11:00 do 15:00 hod. na adrese nám. Sítná 3105, Kladno. V průběhu dne tě čeká, kromě informací o škole, také akce nazvaná „Jednodenní studium“, při které si vyzkoušíš na vlastní kůži život studenta FBMI.

Fakulta architektury ČVUT         

Den otevřený dveří na Fakultě architektury vzhledem k dřívějšímu termínu přijímacích zkoušek už proběhl. Pokud máš zájem o studium architektury a nechceš, aby ti unikl ten následující, poznamenej si do diáře termín sobota 10. června 2017. Bližší informace najdeš v předstihu na webu fakulty.

Masarykův ústav vyšších studií ČVUT

Všechny zájemce o bakalářské studium oboru „Řízení a ekonomika průmyslového podniku“ přivítáme na Dni otevřených dveřípondělí 30. ledna 2017.

Na zájemce o navazující magisterské studium oboru „Projektové řízení inovací“ či bakalářských oborů „Učitelství odborných předmětů“ a „Učitelství praktického vyučování a odborného výcviku“ se budeme těšit ve středu 8. února 2017. Více informací je na tomto webu.

 

 

 

 

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon