FA2_IMG_5480

Fakulta architektury ČVUT přichází se senzační novinkou, nabízí druhou šanci pro podání přihlášky na příští akademický rok! Jedná se o malou revoluci, protože fakulta tradičně přijímala přihlášky jen s téměř ročním předstihem. V souvislosti s tím přichází také mimořádný Den otevřených dveří, který se koná ve čtvrtek 23. března 2017.

Hlásit se můžeš do bakalářských studijních programů Architektura a urbanismus a Krajinářská architektura. To, jak samotné studium probíhá, se dozvíš právě na Dni otevřených dveří. Kromě nezbytných informací o studiu a setkáních s pedagogy se můžeš těšit na prohlídku moderní budovy fakulty včetně návštěvy jednotlivých ateliérů, kde mají budoucí architekti a krajináři rozpracované své semestrální práce. V budově se současně koná i několik zajímavých výstav prezentujících práci studentů a absolventů.

Mimořádné přijímací řízení bude probíhat od 13. června do 14. července 2017, přičemž přihlášku je třeba podat mezi 16. březnem a 30. dubnem 2017. Aktuální informace a podrobný program DOD pak najdeš na webu a facebooku.

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon