FIT_Foto_IMG_2396

Od letošního ledna vychází Buď FIT – časopis Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze – v novém kabátě. Z původně elektronického občasníku se přerodil v online blog, kde dvakrát do týdne vychází články nejen o dění na fakultě a na ČVUT, ale i o zajímavých technologiích, rozhovorech s osobnostmi z oboru, spolupráci s firmami či tipech na zajímavé akce. Pokud zvažuješ studium u nás, mohl by tě zajímat článek Matematika na FITu: Jak probíhá výuka a příprava (nejen) na přijímačky?

Každé čtvrtletí navíc redakce časopisu přináší články na jedno z vybraných témat. Na úvod členové redakce představili historii ITod prvních počítačů, datových nosičů či internetu, až po fenomén selfie nebo jak vlastně přišly na svět první videohry.

Od dubna do konce června se hlavní články zaměří na téma Sociální sítě, které je velmi aktuální, protože životem online často trávíme více času, než komunikací naživo. Aktuálně si můžeš přečíst článek o zrodu a vzestupu gigantu jménem Facebook a vzpomenout na Sociální sítě a kecálky, na kterých jsme vyrůstali.

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon