FD_foto-dopravnisal

Baví tě uvádět věci do pohybu a stále se rozhoduješ, kam na vysokou? Pak máš exkluzivní šanci využít nabídky Fakulty dopravní ČVUT, která vyhlásila mimořádný termín přijímacího řízení na příští akademický rok.

Vybírat můžeš hned ze sedmi bakalářských studijních oborů. Těmi jsou Bezpečnostní technologie v dopravě, Dopravní systémy a technika, Inteligentní dopravní systémy, Letecká doprava, Logistika a řízení dopravních procesů, Profesionální pilot a Technologie údržby letadel. Jestli nestíháš chodit denně do školy, Leteckou dopravu a Logistiku a řízení dopravních procesů můžeš studovat i kombinovaně – na dálku.

Pokud jsi ze Severních Čech, nebo jen preferuješ přírodu Českého Švýcarska před ruchem velkoměsta, můžeš si obory Dopravní systémy a technika, Letecká doprava a Logistika a řízení dopravních procesů zapsat také v detašovaném pracovišti v Děčíně.

Vše co musíš udělat, je vyplnit elektronickou přihlášku a následně ji doručit na studijní oddělení fakulty do 11. srpna 2017. Podrobné informace k přijímacímu řízení najdeš zde.

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon