Foto_MÚVS_II.kola

Zajímá tě studium ekonomiky či pedagogiky, ale zároveň chceš mít za sebou zázemí prestižní technické univerzity? Pak je Masarykův ústav vyšších studií ČVUT ta nejlepší volba. A přihlásit se můžeš ještě letos, na léto byl totiž vypsán mimořádný termín přijímacího řízení. Stačí podat přihlášku od 26. června do 25. srpna 2017 a přijít 12. září 2017 na přijímací zkoušky.

Na výběr máš dva bakalářské studijní programy: Ekonomika a management, obor Řízení a ekonomika průmyslového podniku nebo Specializace v pedagogice, obor Učitelství odborných předmětů. Velkou výhodouMasarykáče“ je i specializované jazykové pracoviště JASPEX, které ti zajistí skvělou jazykovou přípravu.

V průběhu studia si můžeš zvolit užší specializaci na marketing, personalistiku nebo podporu firemních procesů. To vše v úzké spolupráci s praxí. Už jako absolvent tak získáš zajímavé konexe v oboru.

Na nic už nečekej a přihlas se na Masarykův ústav vyšších studií ČVUT ještě dnes. Podrobnější informace k podávání přihlášek najdeš na webu www.muvs.cvut.cz.

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon