Foto_biomedicina_II.kola

Prázdniny a s nimi spojené letní radovánky se sice už pozvolna rozbíhají, na podání přihlášky na vysokou školu však stále ještě není pozdě! Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT pro tebe má druhou šanci v podobě mimořádného termínu přijímacích zkoušek hned do několika bakalářských studijních programů a oborů.

V rámci programu „Biomedicínská a klinická technika“ se jedná o obory „Biomedicínský technik„, „Informační a komunikační technologie v lékařství“ a „Biomedicínská informatika“. Program „Specializace ve zdravotnictví“ potom nabízí obory „Radiologický asistent“, „Zdravotnický záchranář“ a „Zdravotní laborant“. Program „Ochrana obyvatelstva“ nakonec ještě přidává obor „Plánování a řízení krizových situací„.

Hlásit se můžeš klidně hned teď, nejpozději však do 14. srpna 2017. Podrobné informace o podání přihlášky, přijímacím řízení a studijních oborech najdeš přímo na webu fakulty. Během studia se pak můžeš setkat se spoustou zajímavých osobností z řad studentů i vyučujících. Mezi ně patří i jeden z nejlepších českých kajakářů současnosti Vít Přindiš.

 

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon