FEL_foto_Formule_říjen 2017

Ve čtvrtek 5. října 2017 máš skvělou příležitost přijet na závodní okruh jen tak metrem. Ten totiž bude v Kampusu ČVUT v Technické ulici na Praze 6 a vyjedou na něj nejnovější modely závodních formulí sestrojených studenty ČVUT v Praze.

Konstruktérské studentské týmy eForce FEE Prague Formula z Fakulty elektrotechnické ČVUT a CTU CarTech z Fakulty strojní ČVUT spojí své síly a společně představí, co se skrývá pod kapotou jejich závodních monopostů i jak se to dá zúročit při samotném závodu. Kromě formulí jsou připraveny technologické stany, u kterých si můžeš promluvit s konstruktéry a vývojáři formule a zjistit, co je právě in a jaké změny plánují na příští rok.

Součástí akce „DEN S FORMULEMI“ bude i výstava starších formulí a nábor nových členů obou týmů. Tím se můžeš v budoucnu stát klidně i ty, stačí, když projevíš svůj zájem a přihlásíš se na některou z fakult ČVUT v Praze.

Vše odstartuje ve čtvrtek 5. října 2017 od 9.00 hod. a jízdy formulí proběhnou každou hodinudo 14.00 hod. Více informací najdeš na Facebooku nebo webu CTU CarTech a eForce FEE Prague Formula.

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon