DOD_2017

 

dod_podzim_2017_1

Jestli se chceš na začátek školního roku těšit, nenech výběr tvé budoucí školy náhodě a přijď se na vlastní oči podívat na Dny otevřených dveří na ČVUT. Ty startují už letos v listopadu a jako vždy jsou připraveny prohlídky studoven a laboratoří, ukázky nejrůznějších experimentů i osobní setkání se současnými studenty a profesory, kteří ti rádi zodpoví i ty nejzáludnější otázky.

Fakulta strojní ČVUT

Na Fakultě strojní se uskuteční Den otevřených dveří  postupně na dvou místech, nejdřív ve středu 8. listopadu 2017 od 8.00 hod. na adrese Technická 4, Praha 6, a následně ve čtvrtek 9. listopadu 2017  na Karlově náměstí 13, Praha 2, od 8.30 hod. Čeká tě prezentace fakulty i jednotlivých ústavů a připravena je také prohlídka specializovaných pracovišť. Více informací najdeš přímo na webu.

Fakulta architektury ČVUT        

Fakulta architektury naplánovala den otevřených dveří na středu 15. listopad 2017 a to od 9.00 do 12.00 hod. Uskuteční se v Nové budově ČVUT, Thákurova 9, Praha 6, kde budou k dispozici veškeré informace. Vše najdeš na tomto webu.

Masarykův ústav vyšších studií ČVUT

Ve úterý 21. listopadu 2017 můžeš navštívit „Masarykáč“ a to přímo v sídle ústavu na adrese Kolejní 2a, Praha 6. Na místě je připravena řada zajímavých přednášek a prezentací. Podrobnější informace o Dnu otevřených dveří najdeš na webu ústavu.

Fakulta stavební ČVUT

Fakulta stavební zahájí Den otevřených dveří ve čtvrtek 23. listopadu 2017  v 9.30 hod. na adrese Thákurova 7, Praha 6. Dozvíš se informace o studiu a možnostech uplatnění, představí se ti studijní obory očima pedagogů a absolventů, budeš moci navštívit vybrané laboratoře a učebny. Podrobný harmonogram je zde.

Fakulta dopravní ČVUT

Své budovy na adresách Horská 3, Praha 2, a Konviktská 20, Praha 1,otevře „Dopravka“ v pátek24. listopadu 2017. Čekají tě komentované prohlídky napříč fakultou, chillout zóna a další zajímavosti.  Aktuální informace najdeš včas na webu.

Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT

pátek 24. listopadu 2017 má připravený Den otevřených dveří Fakulta biomedicínského inženýrstvía to od 11.00 do 15.00 hod. na adrese Nám. Sítná 3105, Kladno. V průběhu dne získáš informace o fakultě a také se zapojíš do akce „Jednodenní studium“, při které si vyzkoušíš na vlastní kůži život studenta FBMI.   Podrobné informace jsou zde.

 Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT

Den otevřených dveří na „Jaderce“proběhne v úterý 28. listopadu 2017ve všech pražských budovách fakulty. Těmi jsou: hlavní budova fakulty na Starém Městě, Břehová 7, Praha 1,budova v ulici Trojanova 13, Praha 2a budova v Troji, V Holešovičkách 2, Praha 8 Aktuální informace hledej na webu.

Fakulta elektrotechnická ČVUT

Na Fakultě elektrotechnické probíhá Den otevřených dveří paralelně na dvou místech: v Dejvicích, Technická 2, Praha 6, a na Karlově náměstí 13, Praha 2. Vše vypukne v pátek 1. prosince 2017 v 8.30 hod. Těšit se můžeš na prohlídky mnoha zajímavých pracovišť a laboratoří i na podrobné představení všech studijních programů.  Více informací zde.

Fakulta informačních technologií ČVUT

Fakulta informačních technologií se představí v Nové budově, Thákurova 9, Praha 6, na Dnu otevřených dveří v sobotu 9. prosince 2017. Dozvíš se vše o oborech, které zde můžeš studovat, a současní studenti ti zprostředkují zážitky ze studentského života na ČVUT. Otevřeny budou také laboratoře s ukázkami prací studentů. Aktuální informace hledej zde na webu.

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon