muvs-DOD

Pokud má mít podnikání úspěch, vyžaduje představivost, originalitu a vtip. Nikdy se však neobejde bez důkladných znalostí ekonomiky a prvotřídní orientace ve světě moderních technologií. Bakalářské a magisterské studijní programy Masarykova ústavu vyšších studií ČVUT v sobě spojují obojí a to na špičkové úrovni.

Přijď se o tom přesvědčit v pátek 26. ledna 2018 na Den otevřených dveří Masarykova ústavu vyšších studií ČVUT, který proběhne v ulici Kojení 2637/2a od 9:00 a od 13:00 hodin.

Den otevřených dveří je určený zejména pro zájemce o bakalářské studium Řízení a ekonomika průmyslových podniků a o magisterské navazující studium Projektové řízení inovací, mohou se však připojit i zájemci o studium pedagogických oborů Učitelství odborných předmětů a Učitelství praktického vyučování a odborného výcviku.

Akce probíhá od 9:00 – 16:00 hodin. Po celou dobu bude k dispozici informační stánek ve vestibulu Masarykova ústavu, kde ti studenti a zaměstnanci MÚVS zodpoví veškeré otázky týkající se studia i života mimo něj. Celý den pak probíhají zajímavé přednášky a besedy, jejichž podrobný harmonogram najdeš zde na webu akce.

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon