FA_foto_180226_FA_DOD

Jak asi víš, přihlášky na Fakultu architektury ČVUT se podávají vždy s téměř ročním předstihem. Letos máš však skvělou příležitost, stát se studentem architektury doslova přes prázdniny. Děkan fakulty totiž vyhlásil mimořádné přijímací řízení pro akademický rok 2018/2019 přičemž přihlášku na určité bakalářské programy můžeš podávat až do 30. dubna 2018 a samotné přijímací zkoušky pak proběhnou v termínu 14. června až 14. července 2018. Na výběr máš tyto bakalářské studijní programy Architektura a urbanismus a Krajinářská architektura.

Jak to na Fakultě architektury vypadá, tak to se můžeš osobně přesvědčit na mimořádném Dnu otevřených dveří, který se uskuteční 15. března 2018. Tam budeš mít příležitost potkat studenty i pedagogy, navštívit jednotlivé ateliéry a omrknout na čem se na fakultě aktuálně pracuje. Start je ve 14.00 hod. a podrobnější program najdeš na facebooku fakulty.

Speciálně pro uchazeče o obor Architektura a stavitelství proběhnou v létě dva intenzivní kurzy kreslení. Pomohou ti zdokonalit sekreslení tužkou a vnímání architektonického prostoru. Kromě nových praktických dovedností tak můžeš získat i výhodupohovoru z architektury, který je součástí přijímacích zkoušek na tento atraktivní obor. Kurzy proběhnout v termínu 28. května – 1. června 2018 a 4. června – 8. června 2018. Hlásit se můžeš do 18. května 2018 a nemusíš být zrovna v maturitním ročníku, kurz je totiž oblíbený i mezi mladšími studenty.

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon