b489f8f3-9118-4b43-86d0-94bdcc121008

Jste zvědaví, co všechno skrývají možnosti studia na ČVUT? Nejste si jisti, který obor si vybrat? Přijďte se na vlastní oči podívat na dny otevřených dveří našich fakult ještě tento podzim. Jako vždy jsou připraveny prohlídky studoven a laboratoří, ukázky nejrůznějších experimentů, i osobní setkání se současnými studenty a profesory, kteří rádi odpoví na vaše otázky.

 Fakulta architektury

Ve čtvrtek 8. listopadu od 15.00 hodin můžete navštívit den otevřených dveří Fakulty architekturyNové budově ČVUT. Budou k dispozici ukázkové testy z přijímacích zkoušek a zadání  talentových zkoušek pro jednotlivé architektonické a designerské obory.

 Fakulta elektrotechnická

Na FELu probíhá den otevřených dveří paralelně na dvou místech – v Dejvicích a na Karláku. Letos na podzim můžete obě místa navštívit ještě v pátek 9. listopadu. Uvidíte například audiovizuální techniku a studio, letecké a kosmické systémy nebo navigační přístroje. Budete moci nahlédnout pod pokličku agentních technologií, uvidíte technologie inspirované přírodou, inteligentní robotiku, a mnoho dalšího. Konkrétní program a plán, jak obojí stihnout za jeden den, najdete zde.

Fakulta stavební

Přijďte se podívat, co dělají stavaři, architekti a geodeti. Na Stavárnu můžete dorazit buď v pátek 23. listopadu, od 9.00 do 14.00 hodin anebo v sobotu 24. listopadu, od 9.00 do 18.00 hodin. Využijte jedinečnou možnost seznámit se s atmosférou fakulty. Nahlédnete do laboratoří a učeben, setkáte se s pedagogy a studenty. Více o programu se dozvíte přímo na jejich webu.

 Fakulta dopravní

Své budovy v Horské a Konviktské ulici otevře Dopravka v pátek 23. listopadu, kde tě seznámíme se se všemi studijními obory na fakultě prostřednictvím přednášek i osobních konzultací. Samozřejmostí jsou prohlídky laboratoří a excelentních pracovišť fakulty. Aktuální informace hledej na jejich webu.

 Fakulta biomedicínského inženýrství

pátek 23. listopadu má den otevřených dveří Biomedicínaa to od 11.00 do 15.00 hodin v budově na  Kladně.  Každého návštěvníka čekají připravené jednoduché vědecké experimenty. Zažijete tak jeden den výuky a to jak v laboratořích, tak i na dalších stanovištích jednotlivých studijních oborů. Podrobné informace jsou zde.

 Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská

Jaderka otevře své brány v úterý 27. listopadu od 9.00 do 15.00 hodin. Uvidíte interaktivní expozice všech kateder s výkladem v prostorách hlavní budovy, přednášky s informacemi o studiu a také různé exkurze vědecko-výzkumných pracovišť fakulty v Trojanově ulici a také V Holešovičkách. Čtěte více přímo na jejich webu.

 Masarykův ústav vyšších studií

Den otevřených dveří Masarykova ústavu je určený zejména pro zájemce o bakalářské studium Ekonomika a management a o magisterské navazující studium Projektové řízení inovací, mohou se však připojit i zájemci o studium pedagogických oborů Učitelství odborných předmětů a Učitelství praktického vyučování a odborného výcviku. Přijďte se přesvědčit, proč studovat právě zde, a to 28. listopadu od 9.00 do 15.00 hodin v budově v Dejvicích.

 Fakulta informačních technologií

Dny otevřených dveří jsou určené všem zájemcům o to, stát se FIŤákem, i široké veřejnosti. Budou probíhat v sobotu 1. prosince v Nové budově ČVUT. Na této akci čeká návštěvníky spousta užitečných informací o studiu včetně podmínek přijímacího řízení. Dále jsou součástí akce komentované prohlídky prostor fakulty, jednotlivých laboratoří a Národní technické knihovny. Připraven je i zajímavý doprovodný program. Aktuální informace hledej na webu.

 Tak neváhejte a dorazte! A pokud byste do konce roku návštěvu nestihli, nezoufejte. :) Některé fakulty znovu otevřou své brány veřejnosti i po novém roce, budeme vás informovat!

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon