PŠihláška_1280x710px-Web-Prihlaska-01-03-2017-1180x650

Nepromeškej termín odevzdání přihlášek ke studiu. Vyber si svůj směr a podej si přihlášku!

Fakulta stavební

Na studijní programy Stavební inženýrství, Geodézie a kartografie, Stavitelství a Architektura a stavitelství můžeš podat přihlášku ke studiu do 31. března 2019.

Fakulta strojní

Až do 31. března 2019 si můžeš osobně podat přihlášku ke studiu bakalářských programů Strojírenství, Teoretický základ strojního inženýrství nebo Výroba a ekonomika ve strojírenství.

Fakulta elektrotechnická

Termín podání přihlášek pro studijní programy Elektrotechnika, energetika a management, Elektronika a komunikace, Otevřené elektronické systémy, Kybernetika a robotika, Otevřená informatika, Lékařská elektronika a bioinformatika, Softwarové inženýrství a technologie, Elektrotechnika, elektronika a komunikační technika je do 31. března 2019.

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská

Jaderka nabízí nespočet oborů, ze kterých si lze vybírat. Na obor, který si vybereš, si můžeš podat přihlášku do Prahy nebo Děčína. Udělej to do 30. dubna 2019.

Fakulta dopravní

Dopravka nabírá nové studenty do oborů Dopravní systémy a technika, Inteligentní dopravní systémy, Letecká doprava, Logistika a řízení dopravních procesů, Technologie údržby letadel. Deadline pro podání přihlášek je 31. března 2019.

Fakulta biomedicínského inženýrství

Přihlášky do bakalářských studijních programů Biomedicínská a klinická technika, Specializace ve zdravotnictví a Ochrana obyvatelstva lze podávat do 1. dubna 2019.

Fakulta informačních technologií

FIT nabízí jeden bakalářský program, který nese název Informatika a můžeš si na něj podat přihlášku také do 31. března 2019.

Masarykův ústav vyšších studií

Do 31. března 2019 přijímá přihlášky do programu Ekonomika a management a Specializace v pedagogice.

Tak neváhej a podej si přihlášku ještě dnes :)

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon