FOTO_ČVUT_FEL_CAMP_havarie

Chceš se zúčastnit speciální záchranné mise, která se bude odehrávat přímo v terénu a kde si vyzkoušíš praktické využití elektroniky, informačních a komunikačních technologií? Tak neváhej a přihlas se na FEL Camp!

Akce se uskuteční od 6. do 9. srpna 2019. Program se skládá ze „záchranné mise“ a večerních diskusí u ohně s odborníky na aktuální témata (např. kam se řítí naše civilizace, blackout, svět po vypnutí internetu).

Za pomoci svých o něco starších kolegů již studujících Fakultu elektrotechnickou ČVUT budeš řešit různé zábavné úkoly z oblasti elektrotechniky a ICT v přírodním prostředí navozujícím extrémní situaci – ztroskotání v přírodě. Tábor bude zakončen vystavením certifikátu o schopnosti přežít v postapokalyptické době a přestát náročné studium na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze. Organizátoři akce si připravili pro účastníky strhující příběh, kopírující možnou katastrofu.

Mise je omezena na maximální počet 20 účastníků. Členy tymů bude vybírat odborná porota pořadatele. Náborový formulář je třeba vyplnit a odeslat do 30. května.

Podrobnosti zjistíš na https://camp.fel.cvut.cz/

 

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon