20180905_008_CVUT-VIC-Ryszawy

Už ve středu 4. září se Vítězné náměstí a Technická ulice na Praze 6 promění v centrum vědy a zábavy. Během celého dne zde budou probíhat ukázky techniky, experimenty, pokusy a zajímavé prezentace i hry pro ty nejmenší návštěvníky.

Letošní téma „Věda v profesích“ ukáže, že vědu najdete i tam, kde jste ji nečekali. Přijď se podívat do záchranářské sanitky, vyřešit tajnou šifru nebo vyzkoušet kolo štěstí. Součástí festivalu bude také testovací centrum pro středoškoláky, kde se o sobě dozvíš nové informace, které ti pomohou s výběrem studia nebo zaměstnání.

Nezapomeň také navštívit Tech zónu ČVUT, kde se budou prezentovat všechny naše fakulty a Masarykův ústav vyšších studií. Ukážeme ti, že věda a studium u nás mohou být zábavné a plné zajímavých zážitků. Můžeš si u nás vyzkoušet virtuální realitu, podívat se na studentské formule a zahrát si hru Mladý inženýr o drobné ceny s brandem ČVUT. To je jen malá ochutnávka z toho, co pro tebe máme přichystáno.

V 17 hodin, na Fakultě elektrotechnické, se můžeš ještě těšit na veřejnou debatu s odborníky na téma „Je volba profese věda?“

Vstup na veškerý program je zdarma, a není potřeba se předem registrovat. Vezmi své kamarády a spolužáky a přijďte si užít den plný vědy.

Další potřebné informace se dozvíš www.festival-vedy.cz

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon