20181017_002_CVUT-VIC-Ryszawy

Vyzkoušet si studium na jedné z nejprestižnějších univerzit světa můžeš nyní i ty! A to díky kurzu Fakulty informačních technologie ČVUT v Praze. Stanford University letos představí svůj jedinečný letní kurz programování Introduction to Computer Science (ICS), a to mimořádně v online podobě, právě ve spolupráci s FIT ČVUT.

Tento již třetí ročník proběhne zcela netradičním způsobem. Kvůli omezením způsobeným koronavirem. Máš tak jedinečnou příležitost ze účastnit. Díky tomuto kurzu získáš základy programování pomocí sofistikovaných přednášek, praktických úloh a úkolů. K dispozici ti budou lektoři ze Stanfordu, Univerzity Koç i FIT ČVUT, kteří ti budou předávat znalosti a dovednosti prostřednictvím nabitého a osvědčeného programu.

Letošním tématem je programovací jazyk Python a je určen především úplným začátečníkům. Na své si ovšem přijdou i ti, kteří již mají s programováním nějaké zkušenosti. Celý kurz probíhá v anglickém jazyce, ve dnech 8. až 21. srpna 2020. Přihlášku můžeš podávat do 15. července 2020 na www.fit.cvut.cz/ics

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon