Malta_vsichni_2019(2)

zaČVUTění je jediný oficiální seznamovací kurz všech fakult. Od 1. září tě čekají dny plné zábavy, her, soutěží, přednášek o škole a jedné velké párty.

Tak pojeď s námi a najdi si nový kámoše. Bude na tebe čekat každý den nabitý program. Všichni instruktoři se postarají o to, aby sis týden maximálně užil a zároveň jste odjížděl domů s tím, že víš co tě čeká.

Tímto ale nekončíme. Některé fakulty pořádají ještě vlastní seznamováky, na kterých si užiješ spoustu zábavy.

Fakulta stavební

MALTA (Malé Aklimatizační Letní Tmelení Akademiků) je seznamovací kurz pro nové studenty Fakulty stavební ČVUT v Praze.

Především je to seznamovák – seznámíš se tedy s budoucími spolužáky. Kromě toho se připrav na spoustu aktivit a her, kterými se Ti budeme snažit nastínit fungování na univerzitě, dále poznáš nejrůznější studentské kluby, ale hlavně si užiješ tuny legrace! Zkrátka vysokoškolská atmosféra se vším všudy! Pokud však nejsi stále přesvědčen, že malta je právě pro tebe, podívej se na video z loňských ročníků.

Fakulta strojní

Ve dnech 9. až 10. 9. 2018 pořádá Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT v Praze sportovně seznamovací kurz pro nové studenty Fakulty strojní ČVUT v Praze, kde se můžeš navzájem seznámit a získat základní informace o studiu. Kurz je v příjemném prostředí střediska Herbertov, které je situováno v malebné krajině jižních Čech, nedaleko Vyššího Brodu, na řece Vltavě. Přihlašovat se můžeš na stránkách ÚTVS.

Fakulta architektury

Ústav tělesné výchovy a sportu ČVUT v Praze také pořádá seznamovací kurz Fakulty architektury.

Studenti, kteří absolvovali nebo v nejbližších dnech absolvují zápis, se můžou přihlásit na jeden ze tří turnusů seznamovacích kurzů. Kurzy letos proběhnou na Tuláčkově statku v Kruhu u Jilemnice. První turnus začíná 31. srpna a končí o pět dní později 4. září.

Kromě sportovních aktivit, zahrnuje program kurzu informace o studiu, setkání se studenty vyšších ročníků, absolvování plenéru pod vedením pedagogů z FA nebo architektonický workshop. Další turnusy a podrobnosti najdeš na stránkách kurzu.

Fakulta elektrotechnická

Sportovně seznamovací kurz je připraven i pro studenty prvních ročníků Fakulty elektrotechnické. Kurzy budou probíhat ve třech pětidenních turnusech na přelomu začátku září v obci Temešvár u Písku, kde je učební středisko fakulty.

Na kurzu se kromě sportování můžete zúčastnit konzultací z matematiky a besedy „průvodce prváka“. Co vše budeš na kurzu absolvovat se dozvíš na stránkách UTVS.

Fakulta informačních technologií

Seznamovací kurz pro studenty bakalářského programu ti pomůže seznámit se s budoucími spolužáky, zapadnout a rychle poznat nástrahy budoucího studia. Své zkušenosti ti tu formou přednášek a diskuzí předají studenti z vyšších ročníků, kteří akci pořádají za podpory fakulty.

Čekají na tebe dva turnusy. Ten první začíná 29. srpna. Další informace nalezneš na webu https://seznamovak.fit.cvut.cz/.

Fakulta dopravní

UZEL je jediným seznamovacím kurzem na Fakultě dopravní. Pořádají ho členové klubu eFDrive a studenti Fakulty dopravní. Na UZLU se dozvíš, jak to na fakultě chodí. O předmětech, které tě čekají, kde a co a jak zařídit, získáš rady a tipy, a především se seznámíš se svými budoucími spolužáky. Kurz se koná od 17. září do 20. září 2020.

Fakulta biomedicínského inženýrství

FBMI nabízí hned dva seznamovací kurzy. Jeden pro studenty programu Fyzioterapie, FyzioTmel, a druhý, který se jmenuje BioŠrot.

Cílem FyzioTmelu je seznámit tě se studenty s akademickým prostředím vysoké školy a se studijními záležitostmi a povinnostmi. Během kurzu ti přiblíží výuku anatomie a odborné terminologie. Kurz je dále zaměřen na zlepšení tvé fyzické zdatnosti, samozřejmě zábavnou formou.

BioŠrot je přípravný kurz z chemie, fyziky a matematiky pro nové studenty prvních ročníků bakalářských studijních programů.

​​​​​Cílem kurzu je přiblížit studentům prvních ročníků bakalářských studijních oborů výuku z oblasti chemie, fyziky a matematiky. Výuka je realizována zábavnou formou, je prakticky orientovaná s množstvím experimentů a příkladů z každodenního života. Součástí kurzu je i společenská část zahrnující například opékání jehňátka na rožni apod.

Tohle je naše nabídka, už stačí si jen vybrat a užít si ten pravý seznamovák!

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon