0e672c99-ad0b-4eef-99c9-002016dd9339

Fakulta dopravní nabízí možnost zapojit se do unikátního projektu, kterým můžete i Vy přispět ke změně tváře Vašeho města, a to prostřednictvím účasti na nově vznikajícím projektu studentského projektu letní škola Smart Cities. 

Zapojení studentů do živých témat spojených s problematikou Smart Cities je jedním z klíčových kroků k vytvoření lepšího místa k životu nás všech.

Díky tomu získáte povědomí o současných moderních technologiích a jejich využití v praxi každodenního života. Vaše zkušenost může být vnímána i jako příprava na studium na vysoké škole a nebo příprava na váš budoucí profesní život prostřednictvím práce v mezinárodním týmu. V neposlední řadě je to příležitost získat osobní kontakty se zahraničními účastníky projektu.

V tuto chvíli jsou do projektu zapojeny univerzity z USA, Dánska, Německa a Maďarska.

Celý projekt má několik fázi:

  1. mezinárodní symposium SCSP2021 ve dnech 27. a 28.5. 2021
  2. mezinárodní workshopy – nuMIDASuž 28.5.; SWSC v průběhu června a další na podzim 2021
  3. letní škola Smart Cities- červenec 2021

Nejbližší akcí je tedy mezinárodní symposium SCSP2021 a workshop nuMIDAS, detaily najdete na uvedených odkazech nebo se zeptejte přímo organizátorů na emailu: skolilova@fd.cvut.cz

Neváhejte a přidejte se k nám, záleží nám na budoucnosti nás všech a naší prioritou je kvalita života ve městech a soulad člověka a technologií.

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon