banner hl str 2

Zajímají vás moderní digitální technologie, design a jejich využití? Chcete si vyzkoušet, jak dovést vlastní projekt od nápadu až k realizaci prototypu? Pro studenty středních škol pořádá Fakulta informačních technologií Design Sprint, letní školu. Ukáží vám, jak na ideaci, prototypování i testování, a vše si prakticky vyzkoušíte na vlastním týmovém projektu. Tématem letní školy bude město a digitální technologie.

Program

Design Sprint, letní škola FIT ČVUT v Praze, je určena pro studenty středních škol, kteří chtějí nahlédnout do moderních technologií a designu ve městě. Probíhat bude od pondělí 2. 8. do pátku 6. 8. 2021 po celý den formou dopoledních přednášek v prostorách fakulty a odpoledních praktických workshopů nebo exkurzí po Praze.

Studenti budou pracovat unikátní metodou design sprint, vyvinutou původně společností Google, díky které lze během 5 dnů přejít od nápadu, přes testování až k finálnímu návrhu produktu nebo služby. Během kurzu se seznámí s technologiemi, jako jsou virtuální a rozšířená realita nebo vizualizace, a metodami návrhu, prototypování a testování.

Registrace

Registrace probíhají do 20. 6. 2021. Hlásit se mohou studenti středních škol starší 15 let. Kapacita kurzu je 25 účastníků, které si fakulta vyhrazuje právo vybrat na základě krátkého motivačního medailonku vyplněného při registraci. Akce je pro účastníky zdarma.

Registrací projevují studenti zájem o účast. O přijetí do kurzu budou informováni do 30. 6. 2021 na e-mail uvedený při registraci. Tito účastníci následně obdrží k vyplnění i závaznou přihlášku se všemi náležitostmi včetně souhlasu zákonného zástupce.

REGISTRACE NA DESIGN SPRINT

Další informace k Letní škole Design Spirit najdete na www.fit.cvut.cz/designsprint. Sledovat novinky také můžete na Facebooku

TĚŠÍME SE NA VAŠI ÚČAST!

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon