d3a93f35-aa1d-420d-b7bb-294c615f91a8
Prázdninový čas lze využít k seznámení se se světem robotiky na pětidenním workshopu. Pod názvem ČVUT ROBOcamp jej připravují organizátoři Robosoutěže, největší domácí akci ve stavbě a programování robotů ze stavebnic LEGO pro žáky základních a středních škol.

ČVUT ROBOcamp s LEGO Mindstorms je určen pro středoškolské studenty, kteří by se chtěli seznámit nebo zdokonalit v používání stavebnice LEGO MINDSTORMS EV3 a bude zaměřen především na praktické použití této stavebnice. Workshop se bude konat od 12. do 16. července 2021 na Karlově náměstí Fakulty elektrotechnické ČVUT.

Středoškolští studenti si na workshopu vyzkouší postavit, naprogramovat a oživit robota postaveného ze stavebnice LEGO Mindstorms, současně při řešení různorodých úloh pochopí, jak takový robot funguje. Věnovat se jim budou mimo jiné studenti magisterského programu Kybernetika a robotika Fakulty elektrotechnické ČVUT Martin Šrámek a Matěj Štětka, autoři Ludvíka, největšího humanoidního robota sestaveného z dílků LEGO.

Přihlásit se na „ČVUT ROBOcamp S LEGO MINDSTORMS“ je možné pomocí přihlašovacího formuláře. Další informace o workshopu včetně jeho časového harmonogramu najdou zájemci prostřednictvím tohoto odkazu.

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon