e203184b-03a8-425a-a004-159601f42990
Fakulty a ústavy Českého vysokého učení technického v Praze si pro zájemce o studium připravily Dny otevřených dveří. S ohledem na aktuální epidemiologická opatření, se mohou informace průběžně měnit a budeme je zde včas zveřejňovat.

V úterý 25. ledna se můžete přijít podívat na Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou v Praze i v Děčíně, kde bude také otevřené pracoviště Fakulty dopravní. Programy které pro vás fakulty připravily najdete na www.dod.fjfi.cvut.cz a www.cvutdecin.cz/dod.

Pražské pracoviště Fakulty dopravní bude otevřeno 28. ledna spolu s Fakultou biomedicínského inženýrství, která sídlí v Kladně. Podrobnosti k Fakultě dopravní naleznete zde a k Fakultě biomedicínského inženýrství na www.fbmi.cvut.cz/cs/uchazec/dod

Fakulta stavební vás zve a kontaktní den otevřených dveří v pátek 4. února. Už nyní si můžete prohlédnout program online, který najdete na www.stavarna.online

V pátek 4. února můžete online sledovat den otevřených dveří na Masarykově ústavu vyšších studií. Podrobnosti a záznamy z předchozích dnů otevřených dveří najdete zde.

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon