mainx

Jestli ti utekl první termín přihlášek, nebo ses na poslední chvíli rozhodl/a změnit svůj život a studovat něco, co ti zajistí velmi dobrou budoucnost, tak máš druhou šanci, přihlásit se na některý z mnoha skvělých studijních programů na ČVUT v Praze.

Druhé kolo přijímacího řízení vyhlašuje 6 fakult a Masarykův ústav vyšších studií ČVUT. Podívej se na jejich nabídku a vyber si, co perspektivního bys mohl/a na ČVUT v Praze studovat.

Fakulta elektrotechnická ČVUT

Na elektro si můžeš podat přihlášku do 2. září 2016 a na výběr máš z programů Elektrotechnika, energetika a management, Elektronika a Komunikace, Otevřená informatika, Otevřené elektronické systémy a Softwarové inženýrství a technologie. K přípravě na přijímačky ti pomůže i nový video kurz. Více se dozvíš na stránkách fakulty.

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT

Jaderka vypisuje druhé kolo přijímacího řízení pro program Aplikace přírodních věd a to jak v Praze, tak v Děčíně. Hlásit se můžeš do 13. září 2016 a jak na to se dozvíš zde.

Fakulta dopravní ČVUT

Druhou šanci nabízí také dopravka, kde se můžeš hlásit do 12. srpna 2016 ke studiu programu Technika a technologie v dopravě a spojích. Podrobnosti najdeš zde na webu fakulty.

Fakulta stavební ČVUT

Na stavárně máš stále ještě možnost začít se studiem programů Stavební inženýrství, Architektura a stavitelství, Geodézie a kartografie, Stavitelství a Civil Engineering. Neváhej, protože hlásit se můžeš pouze do 31. července 2016. Informace budou zveřejněny na webu fakulty.

Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT

Stále máš také šanci, stát se budoucím biomedikem.  Fakulta biomedicínského inženýrství totiž vypisuje druhé kolo přijímacího řízení do oborů Biomedicínský technik, Biomedicínská informatika, Informační a komunikační technologie v lékařství, Radiologický asistent, Zdravotnický záchranář, Zdravotní laborant a Plánování a řízení krizových situací. Hlásit se tentokrát můžeš do 15. srpna 2016. Informace, jak na, to najdeš na webu fakulty.

Fakulta strojní ČVUT

Také Fakulta stojní ČVUT má stále ještě volná místa. Až do 16. září 2016 se můžeš hlásit na obory Strojírenství, Teoretický základ strojního inženýrství a Výroba a ekonomika ve strojírenství. Co všechno ti studium umožní a jak se na něj přihlásit najdeš na tomto odkazu.  

Masarykův ústav vyšších studií ČVUT

Chceš-li nakombinovat ekonomiku a management s technikou, můžeš se ještě přihlásit na masarykáč. Přihlášky lze podávat do 12. srpna 2016 na programu Specializace v pedagogice a do 31. srpna 2016 na program Ekonomika a management. O detailech a možnostech studia se dozvíš na těchto stránkách.

 

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon