DSC_7255

Jelikož jsou prázdniny v plném proudu, je ten správný čas vyrazit na letní tábor. Tak trochu neobvyklý tábor zažije 24 studentů základních škol a víceletých gymnázií, kteří byli nejúspěšnější v korespondenční soutěži ČVUT Jáma lvová a vyráží teď společně vstříc novým dobrodružstvím.

V doprovodu současných studentů ČVUT odjede tato nadaná skupinka školáků do atraktivní lokality Meziříčko, kde se v termínu 17. – 28. července bude tábor Jáma lvová konat. Nic ale není zadarmo, takže přesto, že je účast na táboře bezplatná, museli si ji všichni zasloužit nažhavením svých mozkových závitů. Od pozvánky na samotný tábor dělila adepty tři kola záludných úloh na pomezí matematiky, informatiky, fyziky a logického uvažování.

Na účastníky letního tábora ČVUT – Jáma lvová čeká výprava po stopách hraběte Nesztowitze Pravého do jeho ledového exilu na pomalu tajících sibiřských ledovcích. Jinak nebude chybět ani řada nejrůznějších sportovních aktivit s využitím okolní přírody, dále to budou zajímavé práce na výzkumných projektech, přednášky a workshopy.

Jestli si teď říkáš, že to chceš také zažít, mrkni přímo na web www.jamalvova.cz, kde najdeš informace jak se zapojit a přihlásit do dalšího ročníku. Inspirací ti mohou být i fotky z předešlých táborů. Tak to nepropásni.

 

 

 

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon