20180201_021_CVUT-VIC-Ryszawy_3

Stále ještě váháš s výběrem toho správného oboru po maturitě? Využij unikátní možnost dnů otevřených dveří a přijď se během zimních měsíců zahřát do prostor ČVUT nabitých vědou, technikou a zajímavými lidmi a ulehčit si tak rozhodování. Na vlastní oči tak uvidíš, jak vypadají laboratoře a posluchárny, co se kde řeší za projekty a co všechno můžeš při budoucím studiu využívat.

Fakulta stavební

Fakulta stavební otevře své brány 25. a 26. ledna 2019 v 9.30 hodin. Zjistíš vše o studiu a možnostech uplatnění. Dozvíš se o studijních oborech, o kterých ti povědí nejen pedagogové, ale i absolventi a studenti fakulty. Součástí programu bude i soutěž Hala roku Junior. Více informací najdeš zde.

Fakulta strojní

Na Fakultě strojní  se uskuteční den otevřených dveří ve středu 30. ledna 2019 od 8.30 hod. v prostorách fakulty a následně v sobotu 16. března 2019. Čeká tě prohlídka fakulty včetně vybraných pracovišť a laboratoří, seznámení s průběhem přijímacího řízení a dále získáš informace nejen o studiu, ale také o perspektivách absolventů fakulty. Více informací najdeš přímo na webu.

Fakulta elektrotechnická

Na FELu vypukne den otevřených dveří 8. února 2019 v 8.30 hod. v Dejvicích i na Karláku. Těšit se můžeš na prohlídky mnoha zajímavých pracovišť a laboratoří i na podrobné představení všech studijních programů. Více informací zde.

Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská

Dny otevřených dveří na Jaderce proběhnou v úterý 29. ledna 2019 a 2. března 2019 v prostorách fakulty v Praze. Dále se můžeš přijít podívat na detašované pracoviště v Děčíně, 30. ledna 2019. Na programu budou prohlídky pracovišť, exkurze a krátké přednášky. U interaktivních expozic budeš mít možnost zjistit konkrétní informace od zástupců jednotlivých oborů a popovídat si se studenty fakulty. Aktuální informace hledej na webu.

Fakulta architektury

V pátek 14. června 2019 od 15.00 hodin můžete navštívit den otevřených dveří Fakulty architekturyNové budově ČVUT. Budou k dispozici ukázkové testy z přijímacích zkoušek a zadání  talentových zkoušek pro jednotlivé architektonické a designerské obory.

Fakulta dopravní

Dopravka představí nejprve své pracoviště v Děčíně a to ve středu 30. ledna 2019. Následně pak v pátek 1. února 2019 představí své pražské prostory. V obou případech tě čekají komentované prohlídky napříč fakultou, chillout zóna a další zajímavosti. Aktuální informace najdeš včas na webu.

Fakulta biomedicínského inženýrství

V pátek 8. února 2019 má připravený den otevřených dveří také Fakulta biomedicínského inženýrství a to od 11.00 do 15.00 hod. v budově na  Kladně. V průběhu tohoto dne tě čeká kromě informací o škole také akce nazvaná „Jednodenní studium“, při které si vyzkoušíš možná uplatnění nabízených oborů. Podrobné informace jsou zde.

Fakulta informačních technologií 

FIT se představí v Nové budově ČVUT, na dni otevřených dveří ve čtvrtek 24. ledna 2019. Dozvíš se vše o oborech, které zde můžeš studovat, a současní studenti ti zprostředkují zážitky ze studentského života na ČVUT. Aktuální informace hledej na webu.

Masarykův ústav vyšších studií

V pátek 25. ledna 2019 a nebo ve středu 13. března 2019 můžeš navštívit Masarykáč, špičkové ekonomické a pedagogické pracoviště ČVUT, a to přímo v sídle ústavu. Zúčastnit se zde můžeš řady zajímavých přednášek, prezentací a komentovaných prohlídek. Podrobnější informace o dnu otevřených dveří najdeš na webu.

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon