1584x797px-Baner na web

Vědecko-technická popularizační akce na téma Šetrně k planetě, plná zajímavých přednášek, zábavných her, ukázek a experimentů. To je Noc vědců, která proběhne v pátek 27. září od 17 hodin a bude pokračovat až do pozdních 23 hodin. Přijď se podívat jaké projekty na ČVUT děláme, čím se bavíme a nad čím si lámeme hlavy. Taky budeš mít příležitost se podívat do unikátních prostor, které nejsou veřejnosti přístupné. A stejně jako v loňském roce nejen v Praze, ale i na pracovištích v Děčíně!

V dejvickém kampusu se představí Fakulta elektrotechnická, Fakulta strojní, Fakulta stavební a Fakulta informačních technologií, Masarykův ústav vyšších studií a nakonec společně v budově ČVUT – CIIRC Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky a kladenská Fakulta biomedicínského inženýrství. Kromě toho bude už tradičně přístupná Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská v Břehové ulici na Praze 1 a pracoviště Fakulty dopravní v Horské ulici na Praze 2.

Fakultu dopravní společně s Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou můžete navštívit taky v Děčíně, kam vás srdečně zveme už podruhé.

Kompletní program naleznete na stránkách www.nocvedcu.cz nebo v aplikaci na svém chytrém telefonu.

V noci na viděnou!

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon