b70ee74e-6584-4f1c-8461-2bcf33b4b2f9

České vysoké učení technické v Praze se v letošním roce ve dnech 22. – 25. 10. 2019 bude opět celoškolsky prezentovat na XXVI. ročníku evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání GAUDEAMUS Brno 2019, který je nejvýznamnějším zdrojem informací o možnostech dalšího studia a to nejen po maturitě.

V expozici ČVUT se dozvíš veškeré informace o přijímacím řízení, studijních programech a oborech na jednotlivých fakultách. Budeš mít možnost seznámit se především se studenty, ale i s některými pedagogy, kteří ti ochotně předají praktické informace a své zkušenosti.

V interaktivní Tech zóně ČVUT se budeš moci seznámit s roboty, vyzkoušíš si elektrostatický Van de Graaffův generátor, zazávodíš si na retro autodráze na vlastní pohon a můžeš se zapojit do workshopů wITches Fakulty elektrotechnické. Fakulta biomedicínského inženýrství má připravené edukativní ukázky základní monitorace a ošetřovatelské péče na high-tech simulátoru kojence, které budou předvádět studenti studijního oboru Zdravotnický záchranář. Vodní hrátky a osvěžení si užiješ na funkčním modelu části olympijského kanálu, který se projektoval na Fakultě stavební pro LOH v Riu De Janeiru. Neméně zajímavé bude posezení v chill out zóně, kde bude připraveno modré sladké překvapení Fakulty strojní, speciální tetování a výroba butonků.

Veletrh se koná na brněnském výstavišti v pavilonu P. Pro veřejnost bude otevřen 22. – 24. 10. od 8.00 – 16.00 hod. a 25. 10. od 8.00 – 14.00 hodin.

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon