cover dod - optimalizováno pro mobily

Některé fakulty a součásti se rozhodly uspořádat dny otevřených dveří také v březnu. Máš tak příležitost zjistit jak to na ČVUT chodí. Všechny dny otevřených dveří se konají online a můžeš se zúčastnit i přes veškerá opatření spojená s pandemií.

V pátek 5. března je připraven On-line den otevřených dveří na Masarykově ústavu vyšších studií. Od 10 hodin se můžeš připojit k živému vysílání na úvodní přednášku ředitelky ústavu prof. PhDr. Vladimíry Dvořákové, CSc., která MÚVS představí. Hned potom následuje přednáška o bakalářském studijním programu Ekonomika a management.

Od 10:30 následují přednášky Jazyky jako klíč ke světu, Zahraniční zkušenost jako část studia a Jak úspěšně zvládnou vysokoškolské studiu. Všechny přednášky jsou nabyté informacemi a mají deset minut. Dostatek na to aby ses dozvěděl to nejdůležitější, ale zdržovat tě také nebudeme.

Pro další informace o dni otevřených dveří na Masarykově ústavu vyšších studií klikni zde.

V sobotu 13. března od 16 hodin se virtuálně představí Fakulta strojní. Dozvíš se základní informace o studiu od pedagogického proděkana doc. Jana Řezníčka a studenti se podělí o své zkušenosti ze studentského života. Prostor bude i na tvé dotazy, které se pokusíme zodpovědět, jak nejlépe umíme.

Na den otevřených dveří si fakulta také připravila nová videa ze svých laboratoří. Bude se také věnovat robotice, a také si bude hrát s ohněm, resp. s plazmovým dělením kovových materiálů. Rozhodně je na co se těšit.

Pro další informace o dni otevřených dveří na Fakultě strojní klikni zde.

Sdílet:
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon